19 de novembre de 2013

Més comunicació entre l'Associació APEELB i les families. ¿Com ho hem fet?


REPRESENTANTS DE CLASSE: Aquest any hem posat un VOCAL per classe per tal que s'encarregui de transmètre a les families els temes que tractem a les reunions de l'APEELB relativa als nostres projectes 2013/2014. Però el més important de tot és que les famílies podran compartir amb el seu VOCAL: dubtes, comentaris, idees, millores, queixes, etc. del curs.  Creiem que és molt positiu tenir en compte a les famílies per avançar a millorar l'escola.



A continuació, el llistat de Vocals per aquest curs. Si us plau, no dubteu en contactar-los si ho considereu necessari.


CLASSE PROFESSOR VOCAL E-MAIL
PSA Mme Rineau Ana Petrovic anaptrv@yahoo.es
PSB Mme Vincent pendiente pendiente
PSC Eric Delallée Claire Palluel clairepalluel@hotmail.com
MS Montse Villarrubias Hugues Bardin hugues_bardin@yahoo.fr
MS Valérie Scotto Gemma Cumelles gcumelba@hotmail.com
GS/MS A Laurence Wiame Sophie Quillon grdbleu@hotmail.com
GS/MS B Cécile Maridat Maud Moutte maud@moutte.net
GS Nicolas Maloisel Gaby Susanna gaby.susanna@gmail.com
CPA Sylvie Boucher Anne-Marie Goudeau annemarie.goudeau@gmail.com
CPB Stéphanie Arresta Gemma Cumelles gcumelba@hotmail.com
CPC Marc Biau Christine Segura chrisegurapicazo@gmail.com
CE1A Agnès Lorido Florence Cortale flocortale@hotmail.com
CE1B Miguel Bonil Philippe Bina philippe.bina@gmail.com
CE1C Catherine Spiller Jéremie Fosse jfobcn@yahoo.es
CE2A Jean Daniel Monnier Núria Arroyo nuria_adp@yahoo.es
CE2B Nolwenn Patin Maya Gracia mayagracia@yahoo.es
CE2C Nicolas Boitel Mariam Chaïb mcb.mariam@gmail.com
CM1A Mme Héry Carol Brunel cgbrunel@yahoo.fr
CM1B Jocelyne Manien Nathalie Albin nath_albinamiot@hotmail.com
CM1C Mme Digneau Jerome Rousseaux jr@8sens.es
CM2A Therry. Le Tiec Sílvia Martino silvia.martinoa@gmail.com
CM2B Saloua Zouine Letícia Llobet leticiallobet@gmail.com
CM2C Julien Bourdon Laura Aguilar laguilarsoto@yahoo.es

Si algún pare estigués interessat en ser VOCAL d'alguna de les clàsses que a dia d'avui no està representada per ningú (indicat al quadre de dalt), si us plau, comuniqueu-ho a: Silvia Martino (silvia@apeelb.es).