REPRESENTANTS DE CLASSE

Hem posat un VOCAL per classe per tal que s'encarregui de transmètre a les families els temes que tractem a les reunions de l'APEELB relativa als nostres projectes 2014/2015. Però el més important de tot és que les famílies podran compartir amb el seu VOCAL: dubtes, comentaris, idees, millores, queixes, etc. del curs.  Creiem que és molt positiu tenir en compte a les famílies per avançar a millorar l'escola. A continuació, el llistat de Vocals per aquest curs.  

Si us plau, no dubteu en contactar-los si ho considereu necessari.

CLASE PROFESOR VOCAL E-MAIL
PSAMme RineauSophie Quillon Grdbleu@hotmail.com
PSBMme VincentGabriel Medranogabrielmedrano@adamhall.com
PSCEric Delalléependentpendent
MSMontse VillarrubiasLoic Tordoloic_tordo@hotmail.com
MS Valérie Scotto Carine Le Goyet carineavecunc@hotmail.com
GS/MS A Laurence Wiame Esther Guillem estherguillem@yahoo.es
GS/MS B Cécile Maridat Svetlana Baltemirova baytemirova@yahoo.es
GS Nicolas Maloisel Matthiew Amiraux mamiraux@gmail.com
CPA Sylvie Boucher Sophie Quillon grdbleu@hotmail.com
CPB Stéphanie Arresta Ana Saint - Dizier /Maya Gracia ana.saintdizier@gmail.com /mayagracia@yahoo.es
CPC Marc Biau Gaby Susanna gaby.susanna@gmail.com
CE1A Agnès Lorido pendent pendent
CE1B Miguel Bonil Esther Guillem estherguillem@yahoo.es
CE1CCatherine SpillerAnne Marie Goudeauannemarie.goudeau@gmail.com
CE2A Jean Daniel Monnier Florence Cortale flocortale@hotmail.com
CE2B Nolwenn Patin Jérémie Fosse jfobcn@yahoo.es
CE2C Nicolas Boitel pendent pendent
CM1A Mme Héry Silvia Martino silvia.martinoa@gmail.com
CM1B Jocelyne Manien Laura Aguilar laguilarsoto@yahoo.es
CM1C Mme Digneau Mariam Chaïb mcb.mariam@gmail.com
CM2A Therry. Le Tiec Marta Rius almar@gmail.com
CM2B Saloua Zouine Ana Saint - Dizier /Carole Brunel cgbrunel@yahoo.fr
CM2C Julien Bourdon Nathalie Albin Amiot nath_albinamiot@hotmail.com

Si algún pare estigués interessat en ser VOCAL d'alguna de les clàsses que a dia d'avui no està representada per ningú (indicat al quadre de dalt), si us plau, comuniqueu-ho a: Silvia Martino (silvia@apeelb.es).

Entrades populars d'aquest blog

Eixample Respira: manifestació divendres 26 de febrer després de l'escola!

Casals vacances d'octubre 2019

CAP DE SETMANA COLÒNIA 2020